kostýmy pro dospělé

Kategorie Pravěk - kostýmy pro dospělé nabízí širokou škálu kostýmů, které se inspirovaly prehistorickou dobou, kdy lidstvo ještě neznalo moderní technologie a žilo v přírodním prostředí. Tato kategorie kostýmů je skvělou volbou pro dospělé, kteří se chtějí na karnevalech, tematických párty nebo kostýmových bálech přenést do doby dinosaurů, jeskynních lidí a jiných pravěkých tvorů.

Mezi oblíbené kostýmy pro dospělé v kategorii Pravěk patří například kostýmy dinosauřích jezdců, které se inspirovaly obdobím, kdy žili dinosauři. Tyto kostýmy zahrnují kompletní oblečení včetně overalů nebo tunik, masky dinosaura, různých doplňků a často také nafukovacích kostýmů s 3D efekty, které umožňují zaujmout a přilákat pozornost na každé akci.

Další populární kostýmy pro dospělé v této kategorii zahrnují kostýmy pravěkých loveckých nebo válečnických kmenů, jako jsou Neandertálci, kmeny Homo sapiens nebo pravěcí válečníci. Tyto kostýmy jsou často vyrobeny z hrubších materiálů, jako je tkanina imitující kůži nebo kožešinu, a obsahují různé pravěké prvky, jako jsou zuby, klíčové, kopí nebo luky. Dospělí se tak mohou stát dočasnými obyvateli pravěkého světa a prožít dobrodružství jako pravěcí lidé.

Kromě toho mohou kostýmy v kategorii Pravěk pro dospělé zahrnovat také různé prehistorické zvířata, jako jsou mamuti, žirafy nebo sabertooth tygři. Tyto kostýmy jsou často detailně provedené s důrazem na autentičnost a realističnost, což umožňuje dospělým prozkoumávat svět pravěku a zaujmout pozornost svým originálním kostýmem.

Celkově jsou kostýmy v kategorii Pravěk pro dospělé skvělou volbou pro ty, kteří mají zájem o pravěkou historii a chtějí si na karnevalech nebo jiných akcích vyzkoušet, jaké to bylo žít v pradávných dobách.

Nejprodávanější

Jeskaňka - pro plnoštíhlé
653 Kč –3 %
Jeskaňka - pro plnoštíhlé
Skladem
Kód: PD-1 385244
Původně: 653 Kč  (–3 %)
634 Kč
Divoch pánský kostým
552 Kč –3 %
Divoch pánský kostým
na objednávku 1-3 týdny
Kód: GU-84816
Původně: 552 Kč  (–3 %)
536 Kč
2 položek celkem
Jeskaňka - pro plnoštíhlé
Novinka
653 Kč –3 %
634 Kč

Hnědá tunika s...

Kód: PD-1 385244
Divoch pánský kostým
552 Kč –3 %
Divoch pánský kostým
na objednávku 1-3 týdny
536 Kč

Kostým divocha s...

+ další
Kód: GU-84816