Travelite TSA zámek

Kód: SH-TRAVELITE-26-01
Značka: Travelite
233 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
27.5.2020

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kódový TSA zámek na zavazadla.

Kódový TSA zámek je vhodný při cestách do zahraničí. Zámek ochrání vaše zavazadlo před poškozením či rozbitím tam, kde operují TSA agenti (především USA, Austrálie, Japonsko a podobně), kteří mají právo při jakémkoli podezření prohledat zavazadla i za použití násilí. Máte-li TSA zámek, pak se agenti do zavazadla snadno dostanou za použití univerzálního klíče a váš kufr zůstane po prohlídce zcela nepoškozený.

- Na zámku nastavíte vlastní číselnou kombinaci.
- Je vhodný pro spojení jezdců zipu na kufru.
- Snadná manipulace.
- Moderní barevné odstíny.

Doplňkové parametry

Kategorie: Jmenovky a zámky na zavazadla (kufry)
Záruka: 24 měsíců
Hmotnost: 0.07 kg
Barva: černá
Materiál: ZincAlloy
Rozměry: 3 x 6 x 1,5 cm
Varianta: Black

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Travelite je tradiční německý výrobce cenově dostupných, ale zároveň velmi kvalitních zavazadel. Nabízíme vám cestovní kufrykosmetické kufříkypalubní taškycestovní taškybusiness kufříkykufry na obleky, skládací tašky a cestovní doplňky.

Travelite   Německá značka Travelite byla založena roku 1949 v Hamburku jako rodinná firma Gerhard Winkler + Co. Díky častým inovacím se brzy vynořila značka Travelite jako skutečný expert na poli odlehčených, odolných a funkčních zavazadel. Nyní je v čele firmy již třetí generace rodiny zakladatelů. Neustálé sledování trendů a technologického vývoje stojí za snahou vyvíjet stále takové produkty, které budou bez problémů sloužit svým majitelům. Orientace na zákazníka je jedním z hlavních cílů značky, a snad i proto jsou cestovní zavazadla Travelite jedny z nejkvalitnějších a nejoblíbenějších na evropském trhu.